MENU

2022 08/18

Kaip tapti asmeniniu asistentu

Asmeninė asistentė Vilma Tumėnienė iš Kauno rajono padeda Loretai, kuri gyvena viena. Nors negalią turinti moteris yra garbaus amžiaus, bet labai nori išmokti naudotis kompiuteriu ir bendrauti užsienyje gyvenančiu sūnumi. Vilma pati turi nedidelę negalią, tad puikiai supranta ir Loretos jausmus bei  lūkesčius.

Palangos bendruomeninių šeimos namų koordinatorė Zigmantė Petrauskienė pasakoja, kokie žmonės nori tapti asmeniniais asistentais, kokių profesinių ir asmeninių savybių reikia šiame darbe. O VšĮ Valakupių reabilitacijos centro projektų vadovė Rasa Noreikytė Ustinavičienė pasidalins informacija, kaip asmeniniu asistentu galima tapti net ir neturint specialaus išsilavinimo, tam reikia išklausyti specialius mokymus.

Kampaniją „Atrask galimybes“ inicijuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Daugiau informacijos apie asmeninės pagalbos teikimą ir šios bei kitų laidų įrašų ieškokite Neįgaliųjų reikalų departamento svetainėje www.ndt.lt bei „facebook“ paskyroje.

Klausyti
Parašykite mums