MENU

2022 10/20

Kaip asmeninis asistentas bendradarbiauja su asmeninės pagalbos teikėju ir gavėju?

Kauno krašto neįgaliųjų sąjungos pirmininkės Jolantos Beresnevičienės istorija yra unikali.   Jolanta ne tik vadovauja organizacijai, kuri teikia asmeninę pagalbą Kauno rajono neįgaliesiems, bet ir pati naudojasi šia galimybe. Moteriai kiekvieną dieną padeda net du asmeniniai asistentai iš Kauno miesto. Moteris viena pirmųjų susitvarkė visus reikalingus dokumentus asmeninei pagalbai gauti, tad laidoje pasiklausysime jos pasakojimo apie asmeninės pagalbos kelią į Lietuvą nuo pirmųjų užuomazgų, kai keliose savivaldybėse vyko pilotiniai projektai, o žmonės su negalia sužinojo apie asmeninius asistentus.

Jolanta Beresnevičienė papasakos ir apie tai, su kokiais iššūkiais susiduria jos vadovaujama  Kauno krašto neįgaliųjų sąjunga organizuodama asmeninės pagalbos teikimą ir kaip asmeniniai asistentai bendradarbiauja su asmeninės pagalbos teikėju ir gavėju.   

Kampaniją „Atrask galimybes“ inicijuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Daugiau informacijos apie asmeninės pagalbos teikimą ir šios bei kitų laidų įrašų ieškokite Neįgaliųjų reikalų departamento svetainėje www.ndt.lt bei „facebook“ paskyroje.

Klausyti
Parašykite mums