MENU

2022 11/10

Asmeninio asistento darbo iššūkiai ir privalumai

Radviliškyje gyvenanti Elena Kožemiako turi regėjimo negalią. Buvusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja puikiai žino, ką reiškia gyvenimas tarp keturių kambario sienų, kuriose daug metų jautėsi tarsi įkalinta. Šiandien Elena jau nebesijaučia vieniša ir gali papasakoti,  kaip pasikeitė jos gyvenimas, kai jame atsirado asmeninė asistentė Virgilija Gadliauskienė. O Virgilija  papasakos apie asmeninio asistento darbo iššūkius bei privalumus ir kokias asmenines savybes reikia turėti, kad galėtume dirbti šį darbą.  

Su trečiąja laidos viešnia Šiaulių rajono Socialinės paramos centro direktore Danguole Kraskauskiene aptarsime, kaip sekasi organizuoti asmeninę pagalbą Šiaulių rajone ir su kokiais iššūkiais susiduria jos vadovaujama organizacija.

Kampaniją „Atrask galimybes“ inicijuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Daugiau informacijos apie asmeninės pagalbos teikimą ir šios bei kitų laidų įrašų ieškokite Neįgaliųjų reikalų departamento svetainėje www.ndt.lt bei Facebook paskyroje.

Klausyti
Parašykite mums