MENU

2022 12/01

Asmeninės pagalbos „dovanos“

Šiaulietė Viktorija Tarasovaitė tik baigusi mokyklą suvokė, kad jos pašaukimas padėti žmonėms su negalia, todėl dirbo savanore, įkūrė dienos centrą, kuriame rūpinosi jauno amžiaus žmonėmis su negalia. Visai nenuostabu, jog Viktorija pasirinko asmeninės asistentės kelią ir su šiuo darbu sieja savo karjeros ateitį. Merginai labai patinka padėti senyvo amžiaus moteriai, iš kurios semiasi išminties ir gyvenimiškų patarimų.

Šiaulių miesto Socialinių paslaugų centro socialinių programų koordinatorius Vilius Ražinskas turi trejų metų patirtį organizuojant asmeninę pagalbą Šiaulių mieste, nes pradėjo dar kai vyko pilotinis projektas. Vilius papasakos, kaip pasikeitė asmeninė pagalba per trejus metus nuo pilotinio projekto iki dabar. O skatindamas kreiptis dėl asmeninės pagalbos, koordinatorius sako, kad neretai pagalbos reikia ne tiek pačiam klientui, o jo artimiesiems, kad galėtų nors kiek laiko skirti sau.

Kampaniją „Atrask galimybes“ inicijuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Daugiau informacijos apie asmeninės pagalbos teikimą ir šios bei kitų laidų įrašų ieškokite Neįgaliųjų reikalų departamento svetainėje www.ndt.lt bei „facebook“ paskyroje.

Klausyti
Parašykite mums