MENU

2022 10/06

Kas keičiasi organizuojant asmeninę pagalbą?

Jau metus laiko galimybė pasinaudoti asmeninio asistento teikiama pagalba yra reglamentuota Neįgaliųjų socialinės integracijos įstatyme. Per šį laikotarpį tapo akivaizdu, jog pagalba yra labai reikalinga, nes sparčiai auga ja besinaudojančių skaičius, tačiau išryškėjo ir tam tikros situacijos, kur yra būtini pakeitimai. Apie asmeninės pagalbos reglamentavimo naujoves pasakoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Tikslinės pagalbos grupės vyresnioji patarėja Jurgita Čiuladaitė-Pritulskienė.

Laidoje taip pat susipažinsite su Ingrida Krukauskienė, kuri jau 13 metų dirba viešosios įstaigos „Vilties žiedas“ socialine darbuotoja, o ši įstaiga organizuoja asmeninę pagalbą Kauno mieste. Pasiaiškinsime, kuo skiriasi asmeninis asistentas ir individualios priežiūros darbuotojas.

Kampaniją „Atrask galimybes“ inicijuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Daugiau informacijos apie asmeninės pagalbos teikimą ir šios bei kitų laidų įrašų ieškokite Neįgaliųjų reikalų departamento svetainėje www.ndt.lt bei „facebook“ paskyroje.

Klausyti
Parašykite mums