Renginiai TAU radijo stotis Kaune ir Kauno regione
MENU

Renginiai Kaune

Pasirink datą

RENGINIAI KAUNE IR KAUNO REGIONE! 

Renginiai
 • Volfas Engelman City Fest 2018

  Volfas Engelman City Fest 2018

  Šiemet jau dovanojome Jums daug geros muzikos "Volfas Engelman Studijoje", tačiau vasaros pabaigai paruošėme tikrą BOMBĄ!!! Ar esate dalyvavę festivalyje, kuris vyksta alaus darykloje?


  Skubame pranešti - festivalio "Volfas Engelman Nealkoholinis City Fest'18" programoje: 

  ✹ Jazzu 
  ✹ Lilas ir Innomine
  ✹ Miss Sheep
  ✹ Flash Voyage 

  Bilietai: https://goo.gl/gmmMHi
  Pirmieji bilietai nuo 13 Eur.
  VIP bilietai 30 Eur. 
  VIP bilietas užtikrina patekimą į renginį be eilės, suteikia galimybę stebėti renginį iš patogios, specialiai tam įrengtos zonos, kurioje veiks atskiras baras. Šių bilietų kiekis labai ribotas.

  PLAČIAUMažiau 2018 08 31
 • Pėdos marių dugne pristato Legendos iš marių dugno

  Pėdos marių dugne pristato Legendos iš marių dugno

  Rugpjūčio 25 d. iš marių dugno pakils legendos ir jų herojai . Samylų įlankoje skambės „Legendų misterija“ su vaidybos ir džiazo improvizacijomis. Veiks interaktyvūs edukaciniai kiemai, legendų herojų kūrybinės dirbtuvėles, gaidžio varžytuvės, laumės atskleis senovinias grožio procedūrų paslaptis. Legendas padės sekti atlikėjai Laura Remeikienė kartu su choru „Chameleonas“ bei Vilius ir Violeta Tarasovai kartu su ritmo grupe. Kaip ir kaismet užlietų kaimų gyvenimo nuotaikas padės sukurti Kauno rajono mėgėjų meno kolektyvai. O renginio pabaigoje visų lauks ugnies šou – „Ugnies legenda”.

  PLAČIAUMažiau 2018 08 15
 • Ąžuolyno bėgimas. Ruduo 2018

  Ąžuolyno bėgimas. Ruduo 2018

  „Ąžuolyno bėgimas“ – jau tradicija tampantis bėgimo renginys, kurį organizuoja VšĮ. S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras. 

   

  „Matome, kad pirmuose renginiuose dar nedrąsiai prie starto linijos stoję dalyviai dabar atvyksta su gausiu būriu draugų. Ir jie čia renkasi ne varžytis, lenktyniauti, o tiesiog gerai praleisti laiką, pajudėti. Matome ir kas kartą renginyje dalyvaujančius vaikus, kurie auga ir greitėja su kiekvienu renginiu. Tokia ir renginio idėja, kad čia susirinktų ne tik bėgimo entuziastai, bet ir visi pradedantieji - nuo darželinuko iki senjoro. Mūsų tikslas – sportuojantis ir sveikas žmogus“ – teigia, VšĮ. S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus.

   

  ,,Ažuolyno bėgimas. Ruduo 2018" vyks 2018 m. rugsėjo 2 d. kviečia visus!


  PLAČIAUMažiau 2018 09 02
 • "ŽOLINĖ 2018" šventė

  "ŽOLINĖ 2018" šventė

  LIETUVOS LIAUDIES BUITIES MUZIEJUS RUGPJŪČIO 15 d. KVIEČIA ATVYKTI ŠEIMAS, JŲ DRAUGUS IR GIMINES Į ŽOLINĖS ŠVENTĘ!  ŽOLINĖ 
  -
   atsisveikinimo su žalumynais ir gėlėmis diena. Jūsų laukia daugybę veiklų ir pramogų skirtų kiekvienam - šeimoms, draugams, dideliems ir mažiesiams!

  Žolinės renginio metu, rugpjūčio 15d., kuris vyks muziejaus Aukštaitijos regiono kaime, LIDL nemokamai vaišins „Ballino“ ledais (1000 porcijų)!

  Maloniai laukiame visų atvykstant į šventę!

   

  11 val. iš Kauno marių prieplaukos  į muziejų plauks laivas.
  Telefonas pasiteiravimui: +370 686 00829.

   

  Bilieto kaina:

  Suaugusiam   5 €

  Vaikui              3 €

  PLAČIAUMažiau 2018 08 15
Parašykite mums