MENU

Renginiai Kaune

Pasirink datą

RENGINIAI KAUNE IR KAUNO REGIONE! 

Renginiai
 • Paramos ekskursija: Benediktinės. Vienuolynas ir bažnyčia.

  Paramos ekskursija: Benediktinės. Vienuolynas ir bažnyčia.

  Tęsiamos paramos ekskursijos, skirtos paremti vienuolyno ansamblio remonto darbus. Ši ekskursija nemokama, todėl už bet kokio dydžio jūsų savanorišką auką į vienuolyno aukų dėžutę seserys atsidėkos nuoširdžia malda.
  Aštuonios seserys prieš keturis šimtmečius pradėjo Kauno benediktinių bendruomenės gyvavimo istoriją. Sunkią, pilną išbandymų ir netekčių.
  Caro valdžios įsakymu nebeleidus priimti jokių naujokių, seserys buvo paliktos išmirti.
  Benediktinių vienuolyno gyvenimas apipintas legendomis, tačiau kiekvienoje legendoje glūdi nors krislelis tiesos. Moterų perauklėjimo vieta ar kareivių lazaretas – ne vienintelės įstaigos įsikūrę vienuolyno celėse, nederančios prie vienuoliškos dvasios.
  Prieš ketvirtį amžiaus sugrįžusios seserys benediktinės tarsi iš naujo įkūrė vienuolyną, sugrąžino maldą ir tą ypatingą aurą, kuri juntama vos pravėrus Šv.Mikalojaus bažnyčios duris.

  Susitikime Šv.Mikalojaus bažnyčios prieangyje. Jei abejojate kur, tuomet skambinkite tel. +37068774423, arba rašykite rimutemika@gmail.com

  Daugiau infohttps://www.facebook.com/events/527488701106790/

  Geriausi renginiai Kaune ir Kauno regione!

   

   

  PLAČIAUMažiau 2019 01 21
 • Monika Linkytė su London Community Gospel Choir Kauno Filharmonijoje

  Monika Linkytė su London Community Gospel Choir Kauno Filharmonijoje

  Didelės sėkmės sulaukęs M. Linkytės ir gilias tradicijas jau 35 metus turinčio choro pasirodymas klausytojų pageidavimu tapo koncertų turu „Savo pasaulį kurti“, sausio pabaigoje nuskambėsiančiu prestižinėse Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos koncertų salėse.

  Kaip pasakoja dainininkė, šiuo metu kartu su choru ruošiama atnaujinta programa specialiai šiam turui.  Vilniaus kongresų rūmuose, Kauno filharmonijoje ir Klaipėdos koncertų salėje vyksiančių koncertų metu taip pat nuskambės keletas šviežiai Londone įrašytų dainų iš M. Linkytės antrojo albumo.

  Daugiau info: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/perkeltas-monika-linkyte-ir-london-community-gospel-choir--kaunas-269088/

  Geriausi renginiai Kaune ir Kauno regione!

   

   

  PLAČIAUMažiau 2019 01 24
 • VDU Botanikos sodas kviečia kauniečius ir svečius švęsti VIDURŽIEMĮ

  VDU Botanikos sodas kviečia kauniečius ir svečius švęsti VIDURŽIEMĮ


  Šventės programoje – ypatingai apšviesta oranžerija, skirtingose vietose skambantys kanklių, pianino, saksofono bei kitų instrumentų garsai bei solistų balsai, ekskursijų vadovo pasakojimai ir maloniai šildanti Botanikos sodo arbata. Renginio vedėjas ir režisierius Viktoras Jermolovas
  Renginiui galioja įprasti VDU Botanikos sodo lankytojo bilietai.
  Sausio 25 d. 17–20 val. VDU Botanikos sodo oranžerijoje (Ž. E. Žilibero g. 6, Kaunas).

  Daugiau info: https://www.facebook.com/events/978176788972815/

  Geriausi renginiai Kaune ir Kauno regione!

   

   

  PLAČIAUMažiau 2019 01 25
 • Nacionaliniame Kauno Dramos teatre spektaklis kūdikiams ,,Debesų žaidynės"

  Nacionaliniame Kauno Dramos teatre spektaklis kūdikiams ,,Debesų žaidynės"

  Šokio teatras "Judesio Erdvė" pristato "Debesų žaidynes" - interaktyvų šokio ir judesio spektaklį, skirtą 18-24 mėnesių kūdikiams bei jų tėveliams. Tai antroji spektaklių kūdikiams trilogijos dalis. Pagrindinė spektaklio idėja - sukurti saugią erdvę, kurioje kūdikiai nuo spektaklio pradžios gali eksperimentuoti, laisvai judėti ir žaisti kartu su aktoriais, kurioje lavinamas jų smalsumas, judrumas, kuriamas tarpusavio ryšys.

  Trukmė: 40min.
  Bilietas yra skirtas dviems asmenims (kūdikiui ir vienam iš tėvų). Vietų skaičius ribotas.

  Daugiau info: https://www.facebook.com/events/515916112218565/

  Geriausi renginiai Kaune ir Kauno regione!

   

   

   

  PLAČIAUMažiau 2019 01 30
 • Vintage bazaar blusturgis! - jau greitai Jūsų lauks Kauno Žalgirio arenoje

  Vintage bazaar blusturgis! - jau greitai Jūsų lauks Kauno Žalgirio arenoje

  Neišmesk, bet panaudok, parduok, o gal mainyk ar dovanok!!!

  Nurimus didžiausių švenčių maratonui Vintage bazaar blusturgis nori Jus suburti, mielieji, ir kartu palydėti šaltąjį sezoną, bei sutikti pavasarį su plačia šypsena veide. Su nekantrumu ir džiugesiu norime pamatyti ką gražaus bei vertingo sukaupėte per žiemą.

  Taigi, jei turi ką parduoti, mainyti ar padovanoti, nieko nelauk ir registruokis į Vintage bazaar blusturgį. Antikvariato kampelis nukels Jus į prabanga dvelkiančius protėvių laikus. Bendrausime ir susipažinsime su visais, kurie dalinasi sukauptomis spintos gėrybėmis. Tik čia galėsite atrasti tai ko niekur kitur neradote, tik čia išgyvensite vintažinę nuotaiką, bei patirsite džaugsmingą emociją!

  Daugiau info: https://www.facebook.com/events/196509864578047/

  Geriausi renginiai Kaune ir Kauno regione!

   

   

  PLAČIAUMažiau 2019 02 10
 • Operos karaliaus Placido Domingo vasario 16-osios koncertas Lietuvoje

  Operos karaliaus Placido Domingo vasario 16-osios koncertas Lietuvoje

  Vienas geriausių pasaulyje operos solistų, operos karaliaus Placido Domingo Lietuvai paruošė išskirtinę dovaną. Operos žvaigždė patvirtino, kad vasario 16 d. surengs ypatingą koncertą mūsų šalyje. P. Domingo, kurį muzikos kritikai vadina operos karaliumi ir geriausiu operos solistu pasaulyje, vienintelį pasirodymą su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) surengs didžiausioje „Žalgirio“ arenoje Kaune.

  Daugiau info: https://zalgirioarena.lt/lt/renginiai/placido-domingo-lietuvoje-vasario-16-aja/

  Geriausi renginiai Kaune ir Kauno regione!

   

   

  PLAČIAUMažiau 2019 02 16
 • Fashion Bazaar Išpirktuvės Jūsų lauks vasario mėn. Kaune, Žalgirio arenoje

  Fashion Bazaar Išpirktuvės Jūsų lauks vasario mėn. Kaune, Žalgirio arenoje

  Artėjant pavasariui taip ir norisi atsinaujinti savo garderobą, pakeisti įvaizdį todėl Vasario 17d, Žalgirio arena atvers duris stilingiems kainų medžiotojams. Jūsų pamėgti dizaineriai, išskirtiniai rūbai ir aksesuarai su nuolaidomis. TIKROMIS NUOLAIDOMIS!
  Mugės metu džiugins ne tik nuolaidos, taip pat turėsite galimybę pamatyti ką jūsų mylimi dizaineriai yra paruošę naujam sezonui. Nenuobodžiaus ir mažieji mugės lankytojai juos pasitiks žaidimai ir linksmybės.
  RENGINIO VIETA: Žalgirio arena, Kaune.
  RENGINIO DATA: 2019 m. vasario 17d.
  KONTAKTINIS EL. PAŠTAS: labas@ispirktuves.lt arba Tel. nr. +37064068004

  Daugiau info: https://www.facebook.com/events/1111201555703476/

  Geriausi renginiai Kaune ir Kauno regione!

   

   

  PLAČIAUMažiau 2019 02 17
 • Krepšinio šou The Original Harlem Globetrotters (JAV) Žalgirio arenoje

  Krepšinio šou The Original Harlem Globetrotters (JAV) Žalgirio arenoje

  Į Lietuvą atvyksta grandiozinis krepšinio šou iš JAV!

  Vasario 24d. Žalgirio arenoje ypatinga dovana visiems krepšinio mylėtojams – pats žinomiausias pasaulio ir didžiausias tradicijas turintis krepšinio šou iš JAV “The Original Harlem Globetrotters”. Viešai lietuvių deklaruojama meilė krepšiniui palietė net 17 Ginesso rekordų turinčius Jungtinių Amerikos Valstijų krepšinio šou žaidėjus ir privertė juos į šių metų pasaulinį turą įtraukti ir Lietuvą. Didžiausioje Žalgirio arenoje galėsime išvysti aukščiausio lygio krepšinį persipynusį su komedijos elementais, kvapą gniaužiančiais akrobatiniais triukais ir betarpišku žiūrovu įtraukimu. Šis legendinis krepšinio šou džiugina žiūrovus jau 92 metus. „Harlem Globetrotters“ pristatę savo talentus 123 šalyse, žiūrovų tarpe buvę net didžiųjų šalių prezidentai, karaliai bei karalienės, popiežius. Metas dar kartą įrodyti kaip stipriai Lietuva myli krepšinį

  Daugiau info: https://zalgirioarena.lt/lt/renginiai/zinomiausias-pasaulyje-krepsinio-sou-the-original-harlem-globetrotters-kaune/

  Geriausi renginiai Kaune ir Kauno regione!

   

  PLAČIAUMažiau 2019 02 24
Parašykite mums