MENU

Renginiai Kaune

Pasirink datą

RENGINIAI KAUNE IR KAUNO REGIONE! 

Renginiai
 • Rudens mugė

  Rudens mugė

  Apie renginį:Tautinio paveldo gamintojų ir kūrėjų asociacija kauniečiamas dovanoja tikrą šventę! RUDENS MUGĖJE „100 metų iš kartos į kartą“ vienoje vietoje susiburs ir savo gaminius pristatys tautinio paveldo gamintojai ir kūrėjai, amatus ar autentiškus receptus perėmę iš savo prosenelių ar proprosenelių. 100 metų – būtent tiek laiko turi būti saugotos gaminio ar amato tradicijos, kad būtų pripažintos tautiniu paveldu!

  Kauno Šilainių turgavietės aikštėje tris sekmadienius iš eilės įsikurs prekybos miestelis, kuriame galėsite įsigyti tautinio paveldo gaminių. Svečių taip pat lauks daugybė nemokamų linksmybių, edukacinių programų ir, žinoma, tikros tautinio paveldo gamintojų surengtos degustacijos! 

  Daugiau informacijos: Lietuvos tautinio paveldo gamintojų ir kūrėjų asociacijos Facebook puslapyje https://www.facebook.com/lietuvostautinispaveldas/

  Bilietai: RENGINYS NEMOKAMAS

  PLAČIAUMažiau 2018 10 28
 • GameOn 2018

  GameOn 2018

  Žaidimų kultūros konventas „GameOn“ grįžta dar kartą!

  Šių metų renginio metu nepriklausomiems žaidimų kūrėjams skirsim ypatingą dėmesį, parodos lankytojų lauks dešimtys originalių, pasaulio užkariavimui pasirengusių žaidimų, kvapą gniaužiantys elektroninio sporto turnyrai, cosplay konkursai ir pačios naujausios technologijos.

   Daugiau informacijos apie renginį:

  https://www.facebook.com/events/276255416433587/

   

   

   

   

  PLAČIAUMažiau 2018 11 02
Parašykite mums