MENU

Renginiai Kaune

Pasirink datą

RENGINIAI KAUNE IR KAUNO REGIONE! 

Renginiai
 • GERUMO AKCIJA

  GERUMO AKCIJA

  Likimo nuskriausti gyvūnėliai, kuriems sunku atrasti savo vietą… atsibodo, paliko, išmetė, tiesiog niekam nebereikalingi... VšĮ “Penkta koja” tenka susidurti su nelaimėliais patyrusiais gyvūnėliais visus metus, įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas. “Penkta koja” darbuotojai globoja gyvūnus tol kol jie randa naujus namus, gyvūnų maistas ir rūbeliai yra naudojami kasdien ir yra gyvybiškai reikalingi.

  VšĮ “Penkta koja” ir Radijas TAU 102,9 FM kviečia prisijungti prie gerumo akcijos, nelikti abejingais ir padėti likimo nuskriaustiems gyvūnėliams.

  KAIP: Prie projekto galite prisidėti, aukodami maisto ir drabužėlių gyvūnėliams.

  KADA: lapkričio 5 - 30 dienomis.

  KUR: Draugystės g. 19 - 357.

  P.S. lauksime jūsų darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (apie 12:00 val. trumpi pietūs).

  Trūksta informacijos? Kreipkitės: projektai@tau.lt arba tel. 8-37-210333.

  PLAČIAUMažiau 2018 11 30
 • UEFA Futsalo Čempionų lygos Elitinio etapo A grupės turnyras

  UEFA Futsalo Čempionų lygos Elitinio etapo A grupės turnyras

  Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į lapkričio 14-17 d. pirmą kartą Lietuvoje vyksiantį UEFA Futsalo Čempionų lygos Elitinio etapo A grupės turnyrą, kuriame varžysis Kauno „Vytis” ir Ispanijos, Belgijos bei Slovėnijos čempionai. 
  Tarp 16 pajėgiausių Europos klubų patekęs pastarųjų dviejų metų Lietuvos čempionas ir taurės laimėtojas Kauno „Vytis” Alytuje žada nepamirštamą salės futbolo šventę – net tris dienas futbolo gerbėjų akis džiugins aukščiausio lygio Futsalas. Į Lietuvą atvyksta ne tik pastarųjų ketverių metų geriausiu planetos žaidėju išrinktas Ricardinho, bet ir jo atstovaujamas Ispanijos Futsalo superklubas „Inter”, šiame turnyre triumfavęs dvejus metus iš eilės ir savo gretose turintis visą Ispanijos ir Brazilijos nacionalinių rinktinių žvaigdždyną.
  Visas rungtynes Kauno „Vytis” žais 20 val. Lapkričio 14 d. kauniečiai grumsis su Belgijos grandu „Halle-Gooik”, lapkričio 15 d. susitiks su Slovėnijos čempionu „Dobovec”, o tikra vyšnia ant torto taps mūšis su Ispanijos superklubu „Inter” lapkričio 17 d. 
  Futbolo gerbėjai gali įsigyti dienos bilietą, kuris leis stebėti abejas pasirinktos dienos rungtynes, arba visą turnyro abonementą. Vienos dienos bilieto kaina 5 Eur, o abonementas leis ženkliai sutaupyti – jo kaina 10 Eur. 
  Turnyro tvarkaraštis:
  Lapkričio 14 d. 
  17 val. „Inter” (Ispanija) – „Dobovec” (Slovėnija)
  20 val. Kauno „Vytis” – „Halle-Gooik” (Belgija)
  Lapkričio 15 d. 
  17 val. „Inter” (Ispanija) – „Halle-Gooik” (Belgija)
  20 val. Kauno „Vytis” – „Dobovec” (Slovėnija)
  Lapkričio 17 d.
  17 val. „Dobovec” (Slovėnija) – „Halle-Gooik” (Belgija)
  20 val. Kauno „Vytis” – „Inter” (Ispanija)

  PLAČIAUMažiau 2018 11 14
Parašykite mums